poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Dzień Pluszowego Misia w Hufcu Pracy w WieruszowieDzień Pluszowego Misia w Hufcu Pracy w Wieruszowie

25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia i z tej okazji uczestniczki hufca – uczennice Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie wraz z wychowawcami Hufca Pracy 5-20 odwiedziły Publiczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi w Wieruszowie.

„Święto Misia” to doskonała okazja do zapoznania dzieci z historią powstania pluszowego misia, a także do rozwijania ich wyobraźni i inwencji twórczej.  Spotkanie przebiegało we wspaniałej atmosferze, czas spędzony na zabawie i czytaniu bajek nigdy nie jest czasem straconym!

Serdecznie dziękujemy siostrom zakonnym za możliwość zorganizowania spotkania na terenie przedszkola i naszym uczestniczkom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Hufiec Pracy w Wieruszowie


Skip to content