poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Dzień Książki i Praw AutorskichDzień Książki i Praw Autorskich

23 kwietnia  obchodzony jest Światowy  Dzień Książki i  Praw Autorskich. Społeczność Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie  chcąc uczcić ten dzień i zaznaczyć jak ogromną rolę odgrywa czytanie w życiu człowieka, wyruszyła w kolorowych strojach na ulice Wieruszowa. Przechodniów na ulicach zachęcaliśmy do odwiedzania bibliotek i czytania książek,  wręczając zarazem ulotki o zaletach czytania.

 Do akcji włączyły się Panie z Miejsko-Gminna Biblioteka im. W. S. Reymonta w Wieruszowie, Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Wieruszowie, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie

Serdeczne podziękowania za  zaangażowanie dla  młodzieży z klasy 2 Tl  i   1 Tlh  oraz Wszystkich uczestników.

Przedsięwzięcie zorganizowała Halina Paluch – nauczyciel bibliotekarz  ZSP im. S. Staszica w Wieruszowie.


Skip to content