poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Dobra passa Sebastiana Łuszkiewicza!Dobra passa Sebastiana Łuszkiewicza!

Marzec to szczęśliwy miesiąc dla  ucznia II klasy Technikum Budowlanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie: Sebastiana Łuszkiewicza.

Najpierw odniósł sukces w wojewódzkim finale „Konkursu o Żołnierzach Wyklętych” a obecnie uczestniczył w  V Międzypowiatowym  Konkursie z Języka Niemieckiego i Angielskiego organizowanym w Zespole Szkół  nr 1 w Wieluniu i zajął II miejsce w kategorii:  język niemiecki.

Uzyskał  65/70 możliwych punktów.

Patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Wieluniu, a udział w nim wzięło 120 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów województwa łódzkiego i wielkopolskiego. Cieszymy się również z wysokich notowań naszych pozostałych uczestników konkursu:

  • Ksenii Kozłowskiej z  klasy  III Technikum Ekonomiczne – j. niemiecki,
  • Konrada Płuski z klasy II Technikum Informatycznego –  j. niemiecki,
  • Daniela Okonia z klasy II Technikum informatycznego – j. angielski,
  • Małgorzaty Wielgusz z klasy III Technikum Hotelarskiego –  j. angielski.

Gratulujemy całej piątce uczniów!


Skip to content