poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Akcja „Zostań Świętym Mikołajem” w Hufcu Pracy w WieruszowieAkcja  „Zostań Świętym Mikołajem” w Hufcu Pracy w Wieruszowie

Uczestnicy  Hufca Pracy 5-20 w Wieruszowie aktywnie angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Tym razem nasi uczestnicy wzięli udział  w wojewódzkiej inicjatywie „Zostań Świętym Mikołajem” dla dzieci z Domu Dziecka z Łodzi przy ulicy Lnianej.

W niezwykle szybkim tempie udało się nam zebrać wiele rzeczy, które z pewnością sprawią radość dzieciom w tym świątecznym czasie. Ubrania zabawki, środki czystości, smakołyki dla najmłodszych to tylko niektóre z nich. Uczestnicy hufca – uczniowie ZSP w Wieruszowie zapakowali wszystko do wielkiej paczki, która została już dostarczona do Łodzi wraz z kartką z świątecznymi życzeniami.

Celem udziału w akcji była oczywiście pomoc dzieciom, a także uwrażliwienie młodzieży na dostrzeganie potrzeb społecznych. Udział w akcji był również doskonałą okazją do integracji  młodzieży oraz promowania pozytywnych działań na rzecz potrzebujących.

Jesteśmy zbudowani tak dużym odzewem ze strony młodzieży, dziękujemy za wasze wielkie serca!

Hufiec Pracy w Wieruszowie


Skip to content