poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Akcja charytatywna Hufca Pracy w WieruszowieAkcja charytatywna Hufca Pracy w Wieruszowie

Hufiec Pracy 5-20 zakończył kolejny etap akcji zbierania plastikowych  nakrętek.  W dniu 15 września razem z klasą II D przekazaliśmy zebrane nakrętki do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wieruszowie, aby kolejny raz wesprzeć akcję charytatywną. Akcja ma na celu zebranie środków dla potrzebujących dzieci.

Zbiórka nakrętek w Hufcu w Wieruszowie trwa już kolejny rok szkolny, na pewno będzie kontynuowana w przyszłości. Dla każdego z nas plastikowa nakrętka to bardzo niewiele, ale dzięki ich większej ilości czyjeś życie może stać się łatwiejsze. Udział w takiego typu akcjach uczy młodzież wrażliwości, odpowiedzialności oraz pomaga otwierać się na potrzeby innych.

Dziękujemy młodzieży i zakładowi „Livello” za zaangażowanie w zbiórkę nakrętek.


Skip to content