poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Żywa Biblioteka Erasmus+. Zmienia życie. Otwiera umysły.Żywa Biblioteka Erasmus+. Zmienia życie. Otwiera umysły.

W środę 21.12.2022 roku w naszej szkole prowadzone były spotkania w ramach „Żywej Biblioteki”. Uczestnicy projektu „Europejski fachowiec IV” opowiadali swoim kolegom i koleżankom o tym jak uczestniczyli w projekcie, co zwiedzali, jak pracowali w zagranicznych firmach. Każdy mógł dowiedzieć się „z pierwszej ręki” czy udział w projekcie zmienił coś w życiu jego uczestników. Łącznie z rozmów skorzystało 263 uczniów naszego Staszica. Każdy wypełniał również krótką ankietę, z której 99% uczniów wyraziło chęć wzięcia udziału w takim projekcie. Oznacza to, że uczestnictwo w tym projekcie to niezapomniane, pozytywne przeżycie, które daje ogromną szansę na zdobycie nowych doświadczeń.

Żywa Biblioteka to przestrzeń spotkań ludzi, którzy nie boją się rozmawiać. Przedsięwzięcie  w ramach upowszechniania rezultatów projektu „Europejski fachowiec IV”. Projekt  współfinansowany z programu Unii Europejskiej Erasmus+.”


Skip to content