poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zmarł emerytowany wieloletni nauczyciel naszej szkoły mgr Roman GajewskiZmarł emerytowany wieloletni nauczyciel naszej szkoły mgr Roman Gajewski

Z wielkim smutkiem informujemy, iż w dniu 25 marca 2023 r. w wieku 66 lat zmarł wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie Pan Roman Gajewski.

Uroczystości żałobne odbędą się 29 marca 2023 r. (tj. środa) o godzinie 12.00 w Kościele p.w. Św. Wojciecha w Cieszęcinie.

Pan Roman Gajewski podjął pracę w naszej szkole w roku 2000, a zakończył ją w 2016 roku.

Jako nauczyciel i wychowawca z wielkim zaangażowaniem i pasją, wypełniał swoje pedagogiczne obowiązki.  Jego śmierć to wielka strata dla całej społeczności szkolnej, ci którzy znali Pana Romana Gajewskiego podkreślają, że był to wspaniały, skromny i życzliwy człowiek, który zawsze służył pomocą uczniom, koleżankom i kolegom z pracy, a także wszystkim, którzy jej potrzebowali.

Łączymy się w bólu z rodziną oraz bliskimi Zmarłego i składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy, Uczniowie
Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie


Skip to content