poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zielone światło na olimpiadę dla naszych uczniówZielone światło na olimpiadę dla naszych uczniów

Miło nam poinformować, że Komisja Okręgowa Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, której organizatorem jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej zakwalifikowała oboje uczniów naszej szkoły do etapu okręgowego.

W dniach 5-6 marca 2021r. uczniowie:

  1. Natalia Sztukowska z klasy III Technikum Budowlanego
  2. Adrian Kos z klasy IV Technikum Budowlanego

będą reprezentowali w Wieluniu naszą szkołę na etapie okręgowym XXXIV OWIUB.

W związku z trwającym stanem pandemii zawody będą odbywać się z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Komitety Okręgowe Olimpiady w stosownym czasie będą informować zakwalifikowanych uczestników i szkoły o szczegółowych wymaganiach i rozwiązaniach organizacyjnych w tym zakresie.

Będziemy trzymać kciuki za Natalię i Adriana. Życzymy powodzenia!


Skip to content