poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zieleń, ach to tyZieleń, ach to ty

Otoczenie stanowi niezwykle istotny element szkoły. To przestrzeń, która musi zaspokajać potrzebę relaksu, poczucia estetyki czy kształtowania świadomości ekologicznej, dlatego również w tym roku w kwietniu Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę pieniędzy na zakup nowych roślin. Ochotnicy z łopatami w ręku dokończyli dzieła i posadzili przepiękne drzewka, oczywiście pod czujnym okiem pani dyrektor Agnieszki Mazurowskiej. Teraz pozostaje obserwować jak rosną, pielęgnować i delektować się  ich urodą. Serdecznie dziękujemy wychowawcom i ich klasom za zaangażowanie i pomoc w pozyskaniu funduszy. W szczególności podziękowania kierujemy do klas:

1Tb i pani Beaty Królikowskiej

1Te1 i pani Izabeli Moski

1Te2 i pani Barbary Howis

1Th i pani Anny Lemiesz

1Ti1 i pani Małgorzaty Jóźwin

1Ti2 i pani Moniki Hejman

1Tl1 i pani Igi Falkowskiej- Pita

1Tl2 i pana Dominika Nowaka

1Tlh i pani Marcie Wielgoś

1Tt i pani Danuty Przybylskiej

2Te i pani Agaty Damasiewicz

2Ti i pani Małgorzaty Gwiazdowskiej

2Tl i pani Joanny Bochenek

3Teh i pani Joanny Suwary

3Ti1 i pana Rafała Kowalczyka

3Tl i pani Ewy Kowalińskiej

3Ttb i pana Krzysztofa Gałęzy

4Tbp i pani Jadwigi Kołodziej

4Tep  i pani Iwony Kuligi- Kmiecik

4Tip i pani Katarzyny Joniak

4Tlp i pani Julity Bossa- Piluch

1d i pani Aleksandry Skotarskiej

1w i pani Sylwii Karkoszki

3d i pani Eweliny Heidt

3r i pana Roberta Gruszki.


Skip to content