poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zawody II stopnia VI Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-LogistycznejZawody II stopnia VI Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

W dniu 4 marca o godzinie 11.00 w Zespole Szkół Nr 3 w Pabianicach odbyły się zawody II stopnia VI Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, reprezentantem Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie był uczeń klasy III TLP Eryk Rybski.  Organizatorem zawodów jest Uniwersytet Gdański. W olimpiadzie udział brało ponad 20 uczniów z województwa łódzkiego. Konkurs odbył się w formie testu wielokrotnego wyboru. Wyniki tego etapu będą znane  4 kwietnia. Naszemu reprezentantowi Erykowi życzymy powodzenia! Następny etap konkursu odbędzie się w Sopocie, liczymy na to, że będziemy mogli uczestniczyć w tym etapie i zdobyć znaczące sukcesy.


Skip to content