poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zapraszamy do Biblioteki SzkolnejZapraszamy do Biblioteki Szkolnej

W związku z przypadającym w październiku Miesiącem Bibliotek Szkolnych   serdecznie zapraszamy nauczycieli i uczniów wszystkich klas do biblioteki szkolnej, a w szczególności w dniach 19, 20 i 23 października (czwartek, piątek, poniedziałek).

Podczas odwiedzin klasowych zaprezentowany zostanie film (prezentacja) „Życie i twórczość  – Haliny Poświatowskiej”. Dla uczczenia 50 rocznicy śmierci polskiej poetki w tym roku  będziemy głośno czytać wiersze  Haliny Poświatowskiej.

Zapraszamy również młodzież naszej szkoły piszącą wiersze o podzielenie się swoją twórczością,, sięgnięcie  ich z szuflady i przyniesienie do biblioteki szkolnej, chętnie poczytamy J.

Projektowi towarzyszyć będzie wystawa nowo zakupionych książek  do biblioteki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.


Skip to content