poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zajęcia sportowe dla uczestników Hufca Pracy w WieruszowieZajęcia sportowe dla uczestników Hufca Pracy w Wieruszowie

Ferie to dla naszych uczestników czas odpoczynku od nauki w szkole. Zachęcamy wówczas młodzież do spędzenia czasu wolnego od nauki w aktywny sposób.

Hufiec Pracy zorganizował dla młodzieży zajęcia sportowe w sali gimnastycznej ZSP w Wieruszowie. Zajęcia były elementem programu „Żyję zdrowo i sportowo”, mającego na celu promowanie zdrowego stylu życia, a także motywowanie młodzieży do większej aktywności fizycznej i uczestnictwa w różnego rodzaju formach sportu i rekreacji.

W związku z tym, że piłka nożna jest wśród naszych uczestników najpopularniejszą dyscypliną sportową, zdecydowaliśmy, że będzie to dla nas najlepsza forma aktywności.  Rywalizacja sportowa przebiegała we wspaniałej atmosferze. Wynik w takich spotkaniach jest kwestią drugorzędną, ważniejsza jest integracja młodzieży, dobra zabawa oraz rozwijanie zainteresowań i pasji.

Dzisiejsze zajęcia sportowe na pewno pomogą wyłonić zawodników, którzy będą reprezentować naszą jednostkę na Wojewódzkim Turnieju Piłkarskim, który odbędzie się na początku kwietnia w Skierniewicach.

Dziękujemy uczestnikom za udział, zaangażowanie i wzorowe zachowanie, oraz dyrekcji ZSP w Wieruszowie za możliwość skorzystania z sali gimnastycznej w czasie ferii.

Tekst i zdjęcia: Kadra HP 5-20


Skip to content