poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Z opłatkiem i choinką…Z opłatkiem i choinką…

22 grudnia 2016 roku społeczność szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica – po raz ostatni w tym roku kalendarzowym spotkała się na uroczystej Wigilii Szkolnej. Wysłuchaliśmy pięknych kolęd i pastorałek, które przeplatane były scenkami z życia przedświątecznych, polskich  ulic. Mówiły o wzajemnych relacjach ludzkich, które w tym wyjątkowym czasie łagodnieją i ludzie nawzajem bardziej zaczynają się dostrzegać, pomagać sobie, są dobrzy i wyrozumiali.

Dziękujemy serdecznie artystom szkolnym, którzy wprowadzili nas w dobry nastrój i zachęcili do wspólnego przełamania się opłatkiem wigilijnym.

Byli to:  Natalia Jaśniak, Sebastian Łuszkiewicz, Damian Nowak, Natalia Borgul, Natalia Sułkowska, Łukasz Konat,  Małgorzata Bystrek, Patrycja Okoń, Marlena Pasieka, Marta Ochocka, Weronika Malik,  Adam Cyga, Piotr Mazurowski, Szymon Musiał, Adrian Michalski.

Nagłośnienie, oprawa muzyczna – Michał Knieć z nieodłącznym Markiem Błażejewskim.

Inscenizację wraz z młodzieżą przygotował ksiądz Przemysław Niezgódka.

Serdecznie wszystkim Wam dziękujemy.


Skip to content