poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Z książką na walizkach”„Z książką na walizkach”

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie włączyli się  do  pomocy przy organizacji Wojewódzkiego Finału „Z Książką na Walizkach” koordynowanego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. W.S. Reymonta w Wieruszowie.

W dniu 11 maja  2018 roku (piątek) uczniowie z klasy 2 Tl uczestniczyli w akcji na ulicach miasta propagując   oraz zapraszając społeczeństwo do udziału w sobotniej czytelniczej imprezie plenerowej na Wieruszowskim Zamczysku. Natomiast w  sobotę, dzień finału „Z Książką na Walizkach” w prace  wolontariatu przy realizacji projektu zaangażowali  się: Sandra Augustyniak kl. 3Ttb, Kamila Klain kl. 3Ttb – z Samorządu Uczniowskiego oraz Wanesa  Glińska kl. 2Tl, Jola Wypych kl. 2Tl., Karolina Adamska kl. 1D,  Jakub Winkowski kl. 1Ttb.

Dziękujemy młodzieży za pomoc, zaangażowanie i poświęcenie swojego wolnego czasu, a Paniom z  Wieruszowskich Bibliotek Publicznych za zaproszenie nas do współpracy.

Opiekun młodzieży Halina Paluch – nauczyciel bibliotekarz.

Zdjęcia: tugazeta


Skip to content