poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wyniki egzaminu maturalnego – sesja majowa 2024 r.Wyniki egzaminu maturalnego – sesja majowa 2024 r.

W dniu 9 lipca 2024r. otrzymaliśmy wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych. W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. S. Staszica do matury przystąpiło 123 absolwentów Technikum. W tym roku pozytywnym wynikiem już cieszyć się może 86 zdających, a 29 ma prawo do egzaminu poprawkowego w sierpniu (większości zabrakło 1-2% do uzyskania pozytywnego wyniku).

Wszystkim Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów zawodowych i dalszego rozwoju. Zdobyte wykształcenie i wysokie wyniki z egzaminów to szansa na kontynuację nauki na uczelniach wyższych. Gratulujemy! Kompetencje zawodowe i tytuł technika dają Wam wiele możliwości na rynku pracy – życzymy powodzenia, kreatywności i realizacji planów.


Skip to content