poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wycieczka do WarszawyWycieczka do Warszawy

27 maja uczniowie z klas 1Teh i 1Ti1 oraz kilku uczniów z klas 1Tb, 1Te, 1Tl1 i 1Tl2 uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Opiekę nad wycieczką sprawowali Robert Gruszka, Norbert Junke i Paweł Moska.

Najpierw zwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik, w którym przez dwie godziny z dużym zaangażowaniem poznawaliśmy świat wiedzy tym razem w sposób mniej szkolny, ale interesujący. Następnie pojechaliśmy metrem na Stadion Narodowy i mogliśmy zwiedzić miejsce, w którym odbywa się wiele masowych wydarzeń (nie tylko sportowych). Po czym wjazd windą na trzydzieste piętro Pałacu Kultury i Nauki umożliwił nam zobaczenie panoramy miasta. Na koniec wycieczki eksplorowaliśmy tak zwane Złote Tarasy, gdzie część z nas z dużym powodzeniem upolowała różnego typu swoje ulubione pamiątki z Warszawy.

Potem syci wrażeń i zakupów szczęśliwie wróciliśmy do Wieruszowa.


Skip to content