poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wycieczka do WarszawyWycieczka do Warszawy

15 maja uczniowie klasy 1Ti2, 1Tt oraz 1Tb uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Niestety Warszawa przywitała nas deszczem,  mimo tego humory wszytkim dopisywały bo wycieczki szkolne to nie tylko zwiedzanie, ale także integracja. Po przyjeździe do Warszawy czekała na nas Pani przewodnik, z którą udaliśmy się pod Grób Nieznanego Żołnierza na zmianę warty, później był spacer po Łazienkach Królewskich, ze względu na deszcz dalsze zwiedzanie odbywało się w formie wycieczki objazdowej po Warszawie. Z okien autokaru podziwialiśmy naszą stolicę, Pani przewodnik opowiadała o ciekawych miejscach i wydarzeniach związanych z historią Warszawy. Następnym punktem wycieczki było Centrum Nauki Kopernik. CNK to raj dla miłośników nauki. Można tutaj odkrywać tajemnice natury, przeprowadzać samodzielnie doświadczenia, setki eksponatów pozwalają lepiej zrozumieć otaczający nas świat i dowiedzieć się co przyniesie przyszłość. Do domów wróciliśmy pełni wrażeń i nowych doświadczeń. Opiekę nad uczestnikami wycieczki sprawowały Panie: Monika Hejman, Danuta Przybylska, Karolina Hłądzyńska i Miralda Wypych-Kozłowska.


Skip to content