poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wojciech Bezen – uczeń renesansowyWojciech Bezen – uczeń renesansowy

Człowiek Renesansu cały czas się kształci, podnosi swoje umiejętności wedle swojego osobistego poglądu, nie zwracając uwagi na stereotypy. To oczywiście wiąże się z nabywaniem wiedzy i umiejętności, a także nowych rozwiązań. Dlatego Człowiek Renesansu był najczęściej odkrywcą, twórcą, realizatorem marzeń.

Człowieka Renesansu charakteryzuje indywidualność, poczucie wartości i zdolność twórczego myślenia rodzącego się z wewnętrznego pragnienia.

W zakładce „Uczniowie z pasją” prezentowaliśmy już Wojciecha Bezena, ucznia klasy II Technikum Informatycznego. Ostatnio Wojtek był organizatorem imprezy integracyjnej dla swojej klasy, imprezy – zabawy w paintball (patrz wpis: „Klasa II Technikum Informatycznego zagrała w paintball”), wcześniej podziwialiśmy Jego występy w kapeli rockowej „Poniedziałek”. Koncertuje z Orkiestrą Dętą OSP Wieruszów. No i oczywiście do tego także zainteresowania związane z informatyką.

Wstęp o Człowieku Renesansu – chyba nie bez przyczyny. Wojtek ma wszelkie zadatki by się nim stać, a może już jest?

Posłuchajmy jak bawi się muzyką. W jednym z filmów akompaniuje Mu ojciec – p. Krzysztof Bezen. Świetny duet. Gratulacje!


Skip to content