poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wigilijna niespodzianka dla Marty Ochockiej z klasy II Technikum EkonomicznegoWigilijna niespodzianka dla Marty Ochockiej z klasy II Technikum Ekonomicznego

Ogłoszono wyniki  świątecznej V EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO „EUROPEJSKA BOMBKA”, organizowanego przez europosła Jacka Saryusza-Wolskiego. W tegorocznej edycji prace nadesłało ponad 200 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Łodzi i województwa łódzkiego.

Komisja konkursowa przy ocenie prac wzięła pod uwagę:
a. zgodność z ideą i założeniami konkursu;
b. pomysłowość;
c. estetykę wykonania.

Jury w składzie:
Jacek Saryusz-Wolski – Poseł do Parlamentu Europejskiego,
Witold Gerlicz – dyrektor Instytutu Europejskiego w Łodzi
w kategorii wiekowej – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych – I miejsce przyznało Marcie Ochockiej uczennicy klasy II Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.

Wkrótce odbędzie się w Łodzi  uroczyste  wręczenie nagrody rzeczowej.

Marta zachwyca nas swoimi pracami origami, zręcznością manualną, umiejętnością tworzenia prac przestrzennych.

Gratulujemy  sukcesu!


Skip to content