poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wieczór poetycki w Bibliotece Miejskiej



Wieczór poetycki w Bibliotece Miejskiej

W dniu 25 września 2014 r. w czwartkowy wieczór w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. W.S. Reymonta w Wieruszowie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w prezentacji kolejnego tomiku wierszy Pana Eugeniusza Toruńskiego pt. „Jeszcze” – który zawiera 63 wiersze o tematyce miłosnej, lirycznej i poważnej.

Wieczór autorski uświetnili swoim udziałem: piękną muzyką, grą na instrumentach uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej im. Aleksandra Tansmana w Kępnie, a recytację wierszy wykonali: uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie, Pani Danuta Parnowska oraz sam autor.

Ze Staszica wiersze czytali: Dominika Kowalczyk 4 Tek, Klaudia Kowalińska 3 Tei, Kamil Przerwa 4 Thek i Damian Chałupka 3 Ttm pod opieką Haliny Paluch. W uroczystości uczestniczyły również dyrektor szkoły Małgorzata Nikodem, wicedyrektor szkoły Małgorzata Karkoszka oraz pedagog Danuta Urbaś.

Dziękujemy za miłą atmosferę i możliwość uczestnictwa w wieczorze poezji.


Skip to content