poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 783 10 71

ZSP Wieruszów

V Mistrzostwa Gminy Wieruszów i Powiatu Wieruszowskiego w Lekkiej Atletyce



V Mistrzostwa Gminy Wieruszów i Powiatu Wieruszowskiego w Lekkiej Atletyce

W dniu 17.10.2017 r. na stadionie w  Wieruszowie odbyły się V Mistrzostwa Gminy Wieruszów

i Powiatu Wieruszowskiego w Lekkiej Atletyce. Szkołę naszą reprezentowali:

Dziewczęta:

Bieg na 100m:

1.Kuźdub Katarzyna 14.90    I miejsce

2.Małys Wiktoria 14.98       II miejsce

3.Moska Natalia  15.34      IV  miejsce

4.Walacik  Karolina  15.58  V miejsce

5.Okoń  Patrycja  15.65       VI  miejsce

6.Bartnik  Natalia  15.87

7.Knieć  Martyna 17.69

Skok w dal:

1.Okoń  Patrycja  3,87  II  miejsce

2.Korytny  Kamila  3.80  III  miejsce

3.Mrugała  Kamila  3.77  IV  miejsce

4.Małys  Wiktoria  3.63  VI  miejsce

Bieg na 800m:

1.Tomczyk  Aleksandra  4.01.54 II  miejsce

Pchnięcie  kulą:

1.Samulska  Wiktoria  7.43  I  miejsce

Chłopcy:

Bieg na 100m:

1.Kędzia Krzysztof  11.78  I  miejsce

2.Jaśniak  Jakub  12.23  II miejsce

3.Roszyk  Jarosław  12.54  III  miejsce

4.Rydzyński  Dawid  12.60  IV  miejsce

5.Poślad  Piotr  12.86  V miejsce

6.Serwicki Marcel  12.90  VI miejsce

7.Olszowiak  Piotr  12.97  VII  miejsce

8.Świeściak  Michał  13.09

9.Poślad  Paweł  13.11

10.Otorowski  Mariusz  13.12

11.Oleś  Robert  13.32

12.Szkudlarek  Jakub  14.08

13.Zawada  Adrian  14.52

Skok w dal:

1.Głowinkowski  Hubert  5.72  I  miejsce

2.Mania  Mateusz  5.67  II  miejsce

3.Kędzia  Krzysztof  5.66  III  miejsce

4.Otorowski  Mariusz  5.19  IV  miejsce

5.Świeściach  Michał  5.01  V  miejsce

6.Tomczyk  Arkadiusz 5.00  VI  miejsce

7.Lisiak  Bartosz  4.92

8.Poślad  Piotr  4.90

9.Poślad  Paweł  4.89

10.Jaśniak  Jakub 4.74

11.Zawada  Adrian  4.36

Bieg na 1500m:

1.Stasik  Tomasz 5,oo  I  miejsce

2.Kłobutowski  Tobiasz  5.05 IV  miejsce

3.Musiałek  Piotr  6.46  VII  miejsce

Pchnięcie  kulą :

1.Suszkowski  Hubert 10.49  I miejsce

2.Przybył  Miłosz  9.82  II  miejsce

3.Starzębski  Fabian  9.44  III  miejsc

4.Kotala  Sebastian  9.36  IV  miejsce

5.Juszczak  Sebastian  9.27  V  miejsce

6.Kacyna  Piotr  9.25  VI  miejsce

7.Zarych  Kamil  8.98  VIII  miejsce

8.Hojeński  Tomasz  8.57 IX  miejsce