poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 783 10 71

ZSP Wieruszów

Uwaga! Odbiór stypendiów!



Uwaga! Odbiór stypendiów!

W wyniku klasyfikacji za II semestr nauki w roku szkolnym 2014/2015 komisja uwzględniła wnioski wychowawców w sprawie przyznania uczniom stypendiów za wyniki w nauce (średnia ocen minimum 4,50 i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie) lub osiągnięcia sportowe:

  • Krzysztof Suchy – kl. III Ttm, śr. 4,90 i wzorowe zachowanie;
  • Magdalena Olbrych – kl. III Thho, śr. 5,07 i bardzo dobre zachowanie;
  • Monika Górecka – kl. III Thho, śr. 4,81 i wzorowe zachowanie;
  • Klaudia Kulak – kl. III Thho, śr. 4,81 i wzorowe zachowanie;
  • Karina Wróbel – kl. III Thho, śr. 4,81 i wzorowe zachowanie;
  • Małgorzata Wielgusz – kl. III Thho, śr. 4,67 i bardzo dobre zachowanie;
  • Sebastian Łuszkiewicz – kl. II Tekb, śr. 5,33 i wzorowe zachowanie;
  • Małgorzata Cichosz – kl. II Tekb, śr. 5,31 i wzorowe zachowanie;
  • Karolina Okoń – kl. II Tekb, śr. 5,13 i wzorowe zachowanie;
  • Sylwia Jastrząbek – kl. II Tekb, śr. 4,88 i wzorowe zachowanie;
  • Aleksandra Łuszkiewicz – kl. II Tekb, śr. 4,50 i bardzo dobre zachowanie;
  • Damian Mądrawski – kl. II Ttem, śr. 5,0 i wzorowe zachowanie;
  • Martyna Świątek – kl. II Thho, śr. 4,76 i i wzorowe zachowanie;
  • Patryk Wróbel – kl. II Ti, śr. 4,88 i bardzo dobre zachowanie;
  • Wojciech Bezen – kl. II Ti, śr. 4,77 i bardzo dobre zachowanie;
  • Piotr Kanclerz – kl. II Ti, śr. 4,50 i bardzo dobre zachowanie;
  • Patryk Zgadzaj – kl. I Teekm, śr. 4,95 i wzorowe zachowanie;
  • Grzegorz Głowacz – kl. I Teekm, śr. 4,79 i wzorowe zachowanie;
  • Karolina Karsznia – kl. I Ttb, śr. 5,06 i wzorowe zachowanie;
  • Mariusz Myszor – kl. I Ttb, śr. 4,83 i wzorowe zachowanie;
  • Adrian Łuźniak – kl. I Ttb, śr. 4,61 i wzorowe zachowanie;
  • Izabela Piekielna – kl. I Thho, śr. 4,50 i wzorowe zachowanie;
  • Mateusz Kusiak – kl. I Ti, śr. 4,94 i wzorowe zachowanie;
  • Patrycja Duchnik – kl. II d, śr. 5,23 i wzorowe zachowanie;
  • Katarzyna Jeżykowska – kl. II d, śr. 4,78 i wzorowe zachowanie;
  • Jagoda Włodarek – kl. II d, śr. 4,61 i bardzo dobre zachowanie;
  • Kamila Wójciak – kl. II d, śr. 4,61 i wzorowe zachowanie;
  • Damian Moska – kl. II w, śr. 4,5 i wzorowe zachowanie;
  • Łukasz Gołąb – kl. III Ttm za osiągnięcia sportowe.

Prosimy w/w uczniów po odbiór stypendiów w dniu zakończenia roku szkolnego, do pokoju p. Ewy Trafarskiej (księgowość, I piętro), obowiązkowo z legitymacją szkolną.