poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Uroczysta Gala z okazji XX-lecia istnienia powiatu wieruszowskiego i setnej rocznicy Niepodległości PolskiUroczysta Gala z okazji XX-lecia istnienia powiatu wieruszowskiego i setnej rocznicy Niepodległości Polski

W dniu 7 października 2018 roku Samorząd Powiatu Wieruszowskiego świętował  XX-lecie istnienia.
Uroczysta gala z tej okazji, połączona z obchodami 100-lecia Niepodległości, odbyła się w sobotni wieczór na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.

Relację z uroczystości można obejrzeć m.in. na stronie:
http://www.tugazeta.pl/1,gala-20-lecia-powiatu-wieruszowskiego,33051.html#galeria

Nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi naszej szkoły, otrzymali statuetki upamiętniające Ich dwudziestoletnią pracę w ramach instytucji, jednostki powiatu wieruszowskiego.

Otrzymali je: Halina Bogusiak, Małgorzata Walacik, Norbert Junke, Małgorzata Nikodem, Alina Kijak, Małgorzata Karkoszka, Jadwiga Kołodziej, Iwona Kuliga-Kmiecik, Katarzyna Klimas, Jarosław Urbaniak, Danuta Urbaś, Halina Paluch, Wioleta Żywioł, Krzysztof Józefowski, Agnieszka Mazurowska, Wiesława Ochota, Izabela Moska, Urszula Tęcza, Arleta Jach, Renata Piaskowska-Łyjak, Małgorzata Szczęsna, Piotr Wyżnikiewicz, Grażyna Kubiś (siedem ostatnich wymienionych osób, odebrało statuetki podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej w  naszej szkole, z rąk wicestarosty Mirosława Urbasia).

Przygotowanie uroczystości wymagało ze strony naszej szkoły sporego wysiłku. Dyrekcja szkoły, uczniowie i nauczyciele przy współpracy z pracownikami jednostek samorządowych powiatu – przygotowali wystrój i wyposażenie sali. Pomogli przy obsłudze gości.

Szczególnie wyróżnić należy uczniów: Monikę Melkowską, Sandrę Staroń, Paulinę Głowniak, Klaudię Szczota, Dominika Prymasa, Sebastiana Juszczaka i Ernesta Zgodę.

Starosta Powiatu Andrzej Szymanek złożył  podziękowania na ręce Dyrektor szkoły Małgorzaty Nikodem – dla wszystkich nauczycieli i uczniów, którzy swoją pracą zaangażowali się w uświetnienie przebiegu tej uroczystej Gali.


Skip to content