poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Uczestnicy Hufca Pracy w Wieruszowie na Targach „Meble Polska 2023”Uczestnicy Hufca Pracy w Wieruszowie na Targach „Meble Polska 2023”

W dniu 24 lutego 2023 r. młodzież Wieruszowskiego Hufca Pracy brała udział w wycieczce  do Poznania  na targi meblowe „ Meble Polska 2023”.

Grupa młodzieży zwiedzała stoiska wystawców branży meblarskiej. Uczestnikami wycieczki byli w większości uczniowie klas II-III branżowej szkoły I stopnia w ZSP im. Stanisława Staszica w Wieruszowie,  zdobywający kwalifikacje w zawodach: tapicer, stolarz i krawiec.

Targi MEBLE POLSKA stanowią największą na świecie prezentację oferty polskiego przemysłu meblarskiego. Młodzież z wielkim zainteresowaniem oglądała kompozycje przygotowane specjalnie na tą okazję przez największych producentów mebli. Swoje stoiska prezentowali między innymi przedstawiciele firm, w których uczestnicy wyjazdu odbywają praktyczną naukę zawodu.

Wyjazd do Poznania był dla uczestników doskonałą okazją do zapoznania się z ogromnym asortymentem prezentowanym przez wystawców i przekonania się jak wielką różnorodnością charakteryzuje się przemysł meblowy, który stanowi ogromną część naszego lokalnego rynku pracy.

Dziękujemy uczestnikom za udział i wzorowe zachowanie w trakcie wyjazdu.

OHP Wieruszów


Skip to content