poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Uczennice ze „Staszica” wśród laureatów XXII edycji Konkursu Plastycznego i Fotograficznego “Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego”Uczennice ze „Staszica” wśród laureatów XXII edycji Konkursu Plastycznego i Fotograficznego “Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego”

Rozstrzygnięto XXII Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Galewicach i Starostwo Powiatowe w Wieruszowie.

Z radością informujemy, że uczennice z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie zajęły czołowe miejsca w kategorii szkół ponadpodstawowych. I miejsce zajęła Kinga Jasyk z kl. II Te, która wykonała w misterny sposób pracę plastyczną przedstawiającą Zamek w Chruścinie, natomiast III miejsce zajęła Delfina Kozłowska z kl. IV Teg, która bardzo pięknie ujęła krajobraz kolejowej wieży ciśnień w Wieruszowie.

Serdecznie gratulujemy naszej młodzieży zapału do pracy i wielkich talentów.

Dziękujemy uczniom za udział i umiejętność dzielenia się swoimi zdolnościami i pasją.

Natomiast organizatorom dziękujemy za promowanie naszych okolic i możliwość utrwalenia ich walorów w plastyce i w fotografii w cyklicznie organizowanym przedsięwzięciu oraz bardzo miłe przyjęcie podczas podsumowania konkursu.

Opiekunami młodzieży w konkursie byli nauczyciele bibliotekarze: Halina Paluch, Emilia Brylak-Światłowska.

 


Skip to content