poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Turbulentne otoczenie przedsiębiorstwa” – tematem V Olimpiady PiZ„Turbulentne otoczenie przedsiębiorstwa” – tematem V Olimpiady PiZ

W piątek 9 grudnia 2016 odbyły się eliminacje szkolne V Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania organizowanej przez Politechnikę Częstochowską.

Hasłem tegorocznej edycji olimpiady jest „Turbulentne otoczenie przedsiębiorstwa”.

Test, składający się z 50 zamkniętych pytań rozwiązywało 55 uczniów technikum handlowego i ekonomicznego.Pracę nadzorowała  komisja w składzie: wicedyrektor szkoły Małgorzata Karkoszka, Danuta Urbaś oraz Barbara Howis.

Wyniki zawodów I stopnia zostaną podane w dniu 10 stycznia 2017 roku – na stronie internetowej Olimpiady (www.olimpiada.zim.pcz.pl), wraz z listą uczniów zakwalifikowanych do zawodów II stopnia. Trzymamy kciuki :)