poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Tu zaszła zmianaTu zaszła zmiana

Przedstawiamy parę zdjęć z remontu naszego korytarza na parterze. Pierwsze zdjęcie przedstawia spacer korytarzem – w ostatnim dniu roku szkolnego 2014/2015.

Następne zdjęcia po kolei pokazują zmiany na korytarzu, które zadziały się za przyczyną ekip remontowych. Gruntowne „zerwanie” starej podłogi oraz liczącej sporo, sporo lat boazerii, a potem już nowe ściany i kafelki. Na koniec nowe oświetlenie i siedziska, które dodatkowo rozjaśniają to  miejsce.

Zaszła więc na parterze pozytywna zmiana, estetyka szkoły zyskała na tym fakcie bardzo dużo. Szanujmy wykonaną pracę i cieszmy się tym, że przyjemniej odpoczywa się lub oczekuje na lekcje – na nowym korytarzu.


Skip to content