poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

TOUR DE „STASZIC” rozpoczęty…TOUR DE „STASZIC” rozpoczęty…

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie składa podziękowania Gimnazjum im. Jana Pawła II  w Wieruszowie oraz Hufcowi OHP za zaproszenie na Targi Edukacyjne, które odbyły się 10 marca 2017 roku.

Było nam miło spotkać się z gimnazjalistami, ich nauczycielami a także z uczniami i nauczycielami innych szkół  ponadgimnazjalnych – a tym samym zawrzeć dużo nowych znajomości, poznać ciekawych ludzi. Jako, że spragnieni jesteśmy już wiosny, postanowiliśmy Dzień Targów Edukacyjnych wyznaczyć jako Dzień Rozpoczęcia „TOUR DE STASZIC”.

Odświeżyliśmy nasze szkolne rowery (niektórzy  motory) i ruszyliśmy na targi.

Następnymi przystankami naszego peletonu będą gimnazja powiatu wieruszowskiego.

Chętnie zaliczymy tam nasze „premie górskie” – przy okazji informując dokładnie gimnazjalistów o kierunkach kształcenia w naszej szkole.

Kłaniamy się nisko i dziękujemy raz jeszcze za miłą atmosferę targowego spotkania.


Skip to content