poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Test sprawności fizycznej i test wiedzy teoretycznej – w ramach współpracy z KPP w WieruszowieTest sprawności fizycznej i test wiedzy teoretycznej – w ramach współpracy z KPP w Wieruszowie

W dniu 24.04.2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie odbył się powiatowy etap konkursu o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

Konkurs został zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi oraz Kuratorium Oświaty  w Łodzi we współpracy z Dyrekcją (Małgorzata Nikodem) i nauczycielami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie (Krzysztofem Gałęzą, Maciejem Heidtem i Sławomirem Stojeckim).

Na przebieg rywalizacji złożyły się 2 etapy: test sprawności fizycznej i test wiedzy teoretycznej. Do konkursu zgłosiły się 4 osobowe drużyny z ZSP i ZSO w Wieruszowie.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica był reprezentowany przez: Nadię Bartnik z klasy II Technikum Logistycznego, Kamilę Michalak i Jakuba Jaśniaka z klasy II Technikum Informatyczno- Budowlanego oraz Sebastiana Juszczaka z klasy II Technikum Logistyczno- Handlowego.

Zwyciężyła drużyna z ZSO w Wieruszowie, która będzie reprezentować powiat wieruszowski na etapie wojewódzkim w Łodzi 29.05.2018r.


Skip to content