poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Taki mamy klimat, czyli „Dzień Ziemi” w StaszicuTaki mamy klimat, czyli „Dzień Ziemi” w Staszicu

Choć pogoda nas w tym roku nie rozpieszcza, staramy się z nią jakoś „ułożyć”. Zgodnie z tradycją przygotowaliśmy się do upiększania otoczenia naszej szkoły roślinnością. Zaopatrzeni w finanse i gotowi do pracy, ale….z niesprzyjającą aurą, z którą nie ma dyskusji. Czekaliśmy i mamy nadzieję, że rośliny kwitnieniem wynagrodzą nam zarówno wysiłek jak i cierpliwość. Szkoła pozyskała nowe rośliny (zgodnie z życzeniem uczniów w kolorze różu i fioletu), a od firmy BETARD pięknie wkomponowujące się w otoczenie betonowe donice. W dniu 30 kwietnia pod czujnym okiem pani dyrektor Agnieszki Mazurowskiej oraz pani Urszuli Tęczy rozpoczęliśmy sadzenie zakupionych kwiatów. Do zadania została wytypowana klasa z najwyższą frekwencją 93,28 % czyli 1 Tt (technikum mechatroniczne).Zebrane pieniądze pozwolą nam w najbliższym czasie na zakup kolejnych sadzonek i kontynuowanie prac. Za finansowe wsparcie dziękujemy klasom i ich wychowawcom, w akcji udział wzięli:

1Tb i p. Paweł Moska

1Te i p. Monika Al – Augaidi

1Teh i p. Robert Gruszka

1Ti1 i p. Norbert Junke

1Ti2 i p. Katarzyna Klimas

1Tl1 i p. Paulina Szkudlarek

1Tl2 i p. Marzena Miarka

1Tt  i p. Arleta Jach

2Te1 i p. Izabela Moska

2Te2 i p. Barbara Howis

2Th i p. Anna Lemiesz

2Ti1 i p. Małgorzata Jóźwin

2Ti2 i p. Monika Hejamn

2Tl1 i p. Iga Falkowska -Pita

2Tlh i p. Kamila Jano

2Tt i p. Danuta Przybylska

3Tl i p. Joanna Bochenek

3Te i p. Agata Damasiewicz

3Ti i p. Małgorzata Gwiazdowska

3Teh i p. Zofia Ciupek

3Ttb i p. Renata Piaskowska- Łyjak

4Teh i p. Joanna Suwara

4Tl  i p. Ewa Kowalińska

1r i p. Ewelina Heidt

1w i p. Katarzyna Gabrysiak

1s i p. Wojciech Grajerz

2d i p. Aleksandra Skotarska

2s i p. Katarzyna Podolak

3d i p. Maciej Heidt


Skip to content