poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Tak chce tradycja”, czyli Dzień Kobiet w Staszicu„Tak chce tradycja”, czyli Dzień Kobiet w Staszicu

Dzień Kobiet w Polsce obchodzony jest już od ponad pięćdziesięciu lat, ale nie zapominajmy, że ma charakter międzynarodowy, a jego pierwsze obchody miały miejsce 1909 roku w Nowym Jorku. Dzień kobiet jest celebrowany na różne sposoby, ale niewątpliwie zawsze wiąże się z obdarowywaniem tej „piękniejszej połowy”. Kwiaty, słodycze, upominki….królują w ten dzień w szkołach, urzędach, miejscach pracy i domach, ale to nie one sprawiają, że ten dzień jest wyjątkowy. To raczej świadomość , że bez kobiet ten świat by nie istniał.  Dlatego drodzy Panowie serdecznie dziękujemy Wam, że o nas pamiętacie!!!

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie w tym dniu słodkości!!!

Samorząd Uczniowski


Skip to content