poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Szlachetna paczka – podsumowanie akcji charytatywnejSzlachetna paczka – podsumowanie akcji charytatywnej

„Chcemy, byś wiedział, że kwota, którą przekażesz na rzecz SZLACHETNEJ PACZKI naprawdę będzie miała wpływ na życie konkretnych ludzi i sprawi, że dzięki Tobie stanie się ono piękniejsze. Dzięki Twojemu wsparciu razem możemy dokonywać czegoś ważnego.  Masz powód, by być dumnym z tego, co robisz, bo to ważne i wyjątkowe. Dziękujemy Ci za to i gratulujemy. Razem naprawdę wpływamy na rzeczywistość.” – takie słowa kieruje ksiądz Jacek Stryczek do wszystkich osób, które angażują się jako wolontariusze i darczyńcy Akcji „Szlachetna paczka”.
Ksiądz Jacek – nie zgadza się na to jak jest i ma wizję lepszego świata, do której dąży. Chce, żeby wszyscy ludzie radzili sobie w życiu. Dlatego założył Stowarzyszenie WIOSNA i wymyślił SZLACHETNĄ PACZKĘ i AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI. Walczy z biedą!

Cieszymy się więc, że społeczność szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie wzięła udział w zbiórce pieniędzy na „Szlachetną Paczkę”.

Akcję przeprowadzili wolontariusze: Aleksandra Strzelczyk z klasy I Technikum Budowlanego, Wojciech Perkiewicz z klasy III Technikum Logistycznego, wicedyrektor szkoły Małgorzata Karkoszka i pedagog szkolny Danuta Urbaś.

Zebrano kwotę 900 złotych i przekazaną ją na konto „Szlachetnej paczki”.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy dali symboliczna kwotę, jak i tym, którzy hojnie wsparli akcję. Liczy się chęć wsparcia innych w potrzebie.

Przed nami następne akcje jak: „Góra Grosza” i „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”.
Póki co – bardzo dziękujemy za „Szlachetną Paczkę”!

www.szlachetnapaczka.pl


Skip to content