poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Szkolny konkurs matematycznySzkolny konkurs matematyczny

20 marca zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły, którzy uczą się matematyki na poziomie podstawowym do wzięcia udziału w szkolnym konkursie matematycznym. Uczniowie rozwiązywali zadania w dwóch sesjach, z których każda trwała 45 minut i polegała na rozwiązaniu kilkunastu zadań. Najlepsi matematycy prezentowali tak wyrównany poziom, że w celu wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Po emocjonującej dogrywce wyniki kształtują się następująco: pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Mieszała – uczennica II klasy technikum ekonomicznego, drugie miejsce zajął Tomasz Olszowiak – uczeń III klasy technikum ekonomicznego, trzecie miejsce zajął Michał Brząkała uczeń II klasy technikum logistycznego. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zostali nagrodzeni ocenami cząstkowymi z matematyki. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za postawę w trakcie konkursu i gratulujemy osiągniętych wyników.

Organizatorzy


Skip to content