poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Szkolny konkurs językowySzkolny konkurs językowy

Dnia 13.04.2022 odbył się szkolny konkurs językowy. Zadaniem uczestników było przygotowanie w języku angielskim oraz niemieckim wielkanocnych kolaży oraz ich prezentacja. Uczniowie pracując w drużynach zaprezentowali zwyczaje, tradycje oraz słownictwo związane z obchodami Świąt Wielkanocnych w krajach anglo- i niemiecko- języcznych.  Konkurs pozwolił uczniom na pochwalenie się swoimi talentami, nie tylko językowymi, ale także plastycznymi. Uczestników konkursu oceniało jury składające się z nauczycielek języków obcych: p. Małgorzaty Gwiazdowskiej, Katarzyny Podolak oraz Kamili Jano.  Zwycięzcami konkursu została drużyna w składzie:  Magdalena Romanowska, Jakub Bylicki, Patryk Ciszewski. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.


Skip to content