poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Szkolny Konkurs EkologicznySzkolny Konkurs Ekologiczny

Międzynarodowy Dzień Ziemi, to największe święto ekologiczne na świecie, które jest obchodzone co roku w dniu 22 kwietnia. Celem tego święta jest dbanie o środowisko, podniesienie świadomości ekologicznej i propagowanie właściwych postaw ekologicznych oraz ekologicznego stylu życia.Nasza szkoła włączyła się w to święto poprzez przeprowadzenie konkursu plastycznego, hasłem przewodnim konkursu było „Przywróćmy naszą Ziemię”. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu: I miejsce- Aleksandra Jagielska (kl.2Teh) i Kamila Światła (kl.2Teh) II miejsce –Magdalena Romanowska (kl.2Ti2) i Wiktoria Szczepańska (kl.2Ttb) III miejsce – Agnieszka Baberowska (kl.2Teh) i Marta Gwiazda (kl.2Teh) Wyróżnienia: Emilia Błażejewska (kl.2Teh), Zofia Żurek (kl.2Teh), Aleksandra Poprawa (kl.1Teh) Pamiętajmy, że przez zmianę codziennych przyzwyczajeń i nawyków możemy mieć realny wpływ na poprawę stanu naszej planety. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom konkursu dziękujemy i gratulujemy.

Organizatorzy:
Miralda Wypych-Kozłowska
Beata Królikowska
Monika Hejman


Skip to content