poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Szkolne eliminacje Konkursu wiedzy na temat bhp w budownictwieSzkolne eliminacje Konkursu wiedzy na temat bhp w budownictwie

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie- dnia 12.03.2018 roku odbyły się zawody I stopnia, etap szkolny III edycji  Konkursu wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w budownictwie organizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi.

Do konkursu przystąpiło 10 uczniów z klas I,II i III Technikum Budowlanego, którzy rozwiązywali test zawierający zagadnienia dotyczącymi przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych, prawa pracy itp.

W tym etapie najwyższe wyniki uzyskali następujący uczniowie:
Augustyniak Sandra IV Technikum Budowlanego – 27 pkt,
Owczarski Hubert  II Technikum Budowlanego – 21 pkt,
Klain Kamila  IV Technikum Budowlanego – 20 pkt.

W/w uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w zawodach II stopnia (etap wojewódzki), które odbędą się w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi w dniu 16.04.2018r.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!


Skip to content