poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Światowy Tydzień PrzedsiębiorczościŚwiatowy Tydzień Przedsiębiorczości

Ta międzynarodowa kampania ma promować świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. To również święto tych, którzy nie boją się ryzyka i przełamują bariery.

Tydzień jest okazją do podkreślenia roli innowatorów i pracodawców, którzy tworząc firmy przyczyniają się do wzrostu gospodarczego i poprawy jakości życia mieszkańców. Akcja jest dobrą okazją, by wymienić się doświadczeniami i uruchomić potencjał kolejnych pokoleń przedsiębiorców.

W dniu 15 listopada nasza szkoła, jak co roku, również przyłączyła się do powyższej akcji. Tym razem zaprosiliśmy Panią Magdalenę Strugała z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP z Wieruszowa. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z technikum logistycznego z klasy III i IV. Organizatorami były nauczycielki Anna Maciejewska i Andrzelina Petalas.

Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie za nowatorską prelekcję i miłą atmosferę.


Skip to content