poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Super pomysł i realizacja! Mecz przyjaźni pomiędzy Firmą „Benix – Dojrzałość”  i „Szkółką Tapicerską Livello – Młodość”Super pomysł i realizacja! Mecz przyjaźni pomiędzy Firmą „Benix – Dojrzałość”  i  „Szkółką Tapicerską Livello – Młodość”

Wewnątrzzakładowy mecz przyjaźni Firma „Benix – Dojrzałość”  kontra „Szkółka Tapicerska Livello – Młodość” .

Integracja pracowników i uczniów zawodu w/w firmy  – poprzez sport i dobrą zabawę.

„DOJRZAŁOŚĆ kontra MŁODOŚĆ  – to mecz, który pozwolił zmierzyć się w równej rywalizacji uczniom Szkółki Tapicerskiej Livello z kadrą zarządzającą i pracownikami grupy BENIX.

Mecz rozegrano w czwartkowy wieczór  19 sierpnia 2021, na stadionie w Wieruszowie. Mecz piłki nożnej trwał zgodnie z przepisami  2 × 45 min, na pełnowymiarowym boisku.
 Mecz przebiegał pod hasłem „MŁODOŚĆ  kontra DOJRZAŁOŚĆ”. Był starciem dwóch drużyn – uczniów Szkółki Tapicerskiej i członków zarządu, dyrektorów i pracowników grupy BENIX.  Wynik meczu 4:3 dla „Benix – Dojrzałość” – brawo!
Gratulacje należą się uczniom Szkółki Tapicerskiej za wielkie zaangażowanie, kulturę, sprawność fizyczną  – mimo, że w tym składzie grali pierwszy raz.
Za sprawą p. Moniki Józefowskiej (opiekun uczniów szkółki tapicerskiej) – organizacyjnie nic nie było dziełem przypadku, każdy szczegół udało się dopracować do maksimum, od strojów  zawodników po dyplomy i poczęstunek dla kibiców, którzy zjechali z całej Polski ( z zakładów filialnych) oraz akredytowanego sędziego spotkania.

Serdeczne podziękowania należą się p. Bernardowi, Lidii i Damianowi Kaczorowskim, właścicielom firmy Livello sofa grupa Benix  – nie tylko za włączenie się w naszą zabawę, ale przede wszystkim finansowe wsparcie całego przedsięwzięcia.
Wśród zaproszonych honorowych gości  byli:
– właściciel firmy p. Bernard Kaczorowski,
– Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. S. Staszica p. Agnieszka  Mazurowska,
– Burmistrza Wieruszowa p.Rafał Przybył.
Gratulacje dla Wszystkich! … i czekamy na mecz rewanżowy :)

Obejrzyjmy film z przebiegu imprezy:
https://www.youtube.com/watch?v=whDB4uKFqvc

Artykuł na podstawie:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100014018345061
https://www.tugazeta.pl/1,benix-dojrzalosc-kontra-mlodosc,44820.html
https://www.facebook.com/Livello-sofa-Szk%C3%B3%C5%82ka-Tapicerska–102639671143502

Zdjęcia: Patryk Hodera.


Skip to content