poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Studniówka 2017 w „Staszicu”Studniówka 2017 w „Staszicu”

Tegoroczni maturzyści, ich rodzice i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie – uroczyście spędzili tradycyjną Studniówkę  14 stycznia 2017 roku – w sali bankietowej w Siemianicach.

Bawili się uczniowie klas czwartych:
Technikum Hotelarskiego, Technikum Handlowego, Technikum Ekonomicznego, Technikum Mechatronicznego, Technikum Mechanicznego, Technikum Budowlanego, Technikum Elektrycznego oraz  Technikum Informatycznego.

Uczniowie i nauczyciele, dyrekcja szkoły składają Rodzicom serdeczne podziękowania za zorganizowanie uroczystości.

Należy podkreślić również udział samych uczniów w przygotowaniach oraz stworzenie sympatycznej, pełnej humoru atmosfery.

Podziękowania dla p. Doroty Pierudzkiej – nauczycielki wychowania fizycznego, że wspólnie z młodzieżą przygotowała układ taneczny poloneza.

Zdjęcia z  uroczystości – p. Natalia Hanuszkiewicz.


Skip to content