poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Studniówka 2015 – będziemy mile wspominaćStudniówka 2015 – będziemy mile wspominać

Tradycji stało się zadość. Ostatni wieczór stycznia 2015 roku młodzież klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie, spędziła na hucznej zabawie studniówkowej.  Po uroczystym rozpoczęciu Studniówki przez dyrektor Małgorzatę Nikodem uczennice i uczniowie zaprezentowali układ taneczny będący połączeniem dwóch przeciwstawnych stylów tanecznych. Zaczęli szalonym „rokendrolowym” tańcem, który  przeszedł w dostojny polonez Wojciecha Kilara. Była w tym tańczonym polonezie powaga i skupienie i nieodłączna trema. A dalej już szaleństwo tańca, żartów i wspólnej zabawy maturzystów, ich wychowawców i zaproszonych nauczycieli.

Roztańczonymi wychowawcami byli:

Renata Piaskowska-Łyjak – wychowawczyni klasy IV Technikum Mechaniczno-Hotelarskiego,

Wiesława Ochota – wychowawczyni klasy IV Technikum Ekonomiczno-Handlowego,

Barbara Howis – opiekun klasy Technikum Uzupełniającego,

Krzysztof Gałęza – wychowawca klasy IV Technikum Elektryczno-Mechatroniczno-Budowlanego.

Maturzyści składają podziękowania nauczycielce wychowania fizycznego Małgorzacie Walacik, za naukę kroków poloneza i niezbędną przy tej nauce  cierpliwość, chociaż dodać należy, że w opinii p. Walacik była to wyjątkowo zdyscyplinowana i utalentowana tanecznie grupa.

Uczniowie i Grono Pedagogiczne dziękują serdecznie Rodzicom – za przygotowanie pięknej uroczystości, która pozostanie w pamięci – będziemy wspominać.


Skip to content