poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Stoimy Po Zielonej Stronie Mocy!Stoimy Po Zielonej Stronie Mocy!

8 grudnia 2015 przedstawiciel firmy SlamPoland z Ostrowa Wlkp. odebrał z naszej szkoły 6 pełnych kontenerów odpadów. Firma organizuje już po raz kolejny akcję ekologiczno-edukacyjną zbierania zużytych płyt CD oraz DVD, opakowań po płytach CD/DVD, opakowań po kasetach magnetofonowych oraz opakowań po kasetach VHS, telefonów komórkowych, ładowarek do telefonu, baterii (A, AA, AAA, C, D, 9V), kabli cienkich, kabli grubych (minimum 8 mm), pilotów do urządzeń elektronicznych, słuchawek, pendrivów, twardych dysków, płytek komputerowych, mp3, discmanów i walkmanów. Akcja jest prowadzona pod nazwą STAŃ PO ZIELONEJ STRONIE MOCY.

Podziękowania dla Wszystkich, którzy pieczołowicie przynoszą odpady. Przypominamy, że można je składować w pracowni chemicznej na parterze szkoły (sala numer 1) – u p. Iwony Kuligi-Kmiecik. Przypominamy, że tam również można przynosić plastikowe nakrętki i makulaturę. Fundusze ze sprzedaży tych odpadów przekażemy na akcję charytatywną.

Dziękujemy Wojciechowi Perkiewiczowi i Dominikowi Dąbrowskiemu z klasy I Technikum Logistycznego za przetransportowanie kontenerów do samochodu odbiorcy.