poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Staszic zaprasza na Dzień Otwarty SzkołyStaszic zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły

4 marca 2015 roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły. W tym dniu jesteśmy do dyspozycji uczniów szkół gimnazjalnych, ich nauczycieli i rodziców. Trwają gorące przygotowania. W tym dniu najważniejszym miejscem szkoły będzie sala gimnastyczna. Znajdować się tam będą stoiska z prezentacjami poszczególnych kierunków kształcenia oraz stoiska firm, zakładów pracy, w których uczniowie szkół technikalnych i zasadniczych zawodowych odbywają praktyczną naukę zawodu. Zapowiada się więc dla nas pracowity, ale jakże miły dzień. Na zdjęciach – trwa dekoracja korytarza na parterze szkoły. Po raz ostatni w takim wydaniu, gdyż podobnie jak korytarz I i II piętra, będzie on wkrótce gruntownie  wyremontowany.

Zapraszamy także absolwentów szkoły na przyjście, zwiedzenie dawnych, dobrze znanych „kątów”.

Czekamy  4 marca – jesteśmy otwarci dla wszystkich, którzy przekroczą progi naszej szkoły!


Skip to content