poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Staszic” w akcji, czyli pomagamy Frankowi„Staszic” w akcji, czyli pomagamy Frankowi

Od 30. września 2021 r. wystartowała w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica akcja charytatywna  dla Franka z Czastar. Zrodził się pomysł pomocy poprzez zbiórkę plastikowych nakrętek oraz organizację międzyklasowego i międzyszkolnego challengu. Cel szczytny, zapał ogromny, a więc i pierwsze sukcesy za nami. Dzięki zaangażowaniu zarówno młodzieży jak i nauczycieli udało się przeprowadzić akcję we wszystkich 37. oddziałach klasowych. Z równym zaangażowaniem do wykonania zadania w postaci dziesięciu przysiadów  i wpłacenia pieniędzy przystąpiło grono pedagogiczne. Nasz wysiłek, zwłaszcza ten fizyczny, można było na bieżąco śledzić na stronie szkoły na Facebooku  Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie | Facebook  Zbiórkę pieniędzy zakończyliśmy 13 października. Zebraliśmy 2475,91 zł. Dziękujemy wszystkim, pokazaliście, że można na Was liczyć. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, przypominamy, że trwa akcja zbierania nakrętek ( można je przynosić do pokoju nauczycielskiego nowego budynku szkolnego lub do sali nr 1 budynku głównego). Nad przebiegiem przedsięwzięcia czuwały: mgr Ewelina Heidt, mgr Anna Maciejewska, mgr Ewa Kowalińska i mgr Joanna Suwara.


Skip to content