poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Staszic” podsumowuje i nagradza„Staszic” podsumowuje i nagradza

Tegoroczną uroczystość zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie rozpoczęliśmy od wprowadzenia sztandaru szkoły. Sztandar zawsze podkreśla, że ważna chwila zadziewa się w murach szkoły.

W obecności sztandaru odbyło się uroczyste pożegnanie mgr inż. Janusza Małeckiego, nauczyciela przedmiotów zawodowych mechanicznych. Odchodzi na emeryturę po 31 latach pracy w naszej szkole. Był także uczniem tej szkoły. Słowa podziękowania i równocześnie życzenia miłego, zasłużonego wypoczynku przekazali: dyrektor Małgorzata Nikodem, starosta wieruszowski Andrzej Szymanek, przedstawiciele uczniów, koleżanek i kolegów z grona pedagogicznego. Panie Profesorze – drzwi naszej szkoły pozostają szeroko otwarte dla pańskiej osoby, będzie brakowało na co dzień Pana poczucia humoru, dobrych słów.

Pięknie kultywował Pan tradycję tej szkoły przez organizowanie wyjątkowych spotkań absolwentów i ich nauczycieli.  Dziękujemy z całego serca!

A oto nagrodzeni uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem:

Sebastian Łuszkiewicz – klasa III Technikum Budowlanego, śr. ocen: 5,67 i zachowanie wzorowe,

Małgorzata Cichosz – klasa III Technikum Ekonomicznego, śr.ocen 5,54 i zachowanie wzorowe,

Tomasz Olszowiak – klasa I Technikum Ekonomicznego, śr. ocen 5,35 i zachowanie wzorowe,

Patryk Zgadzaj – klasa II Technikum Elektrycznego, śr. ocen 5,25 i wzorowe zachowanie,

Patryk Wróbel – klasa III Technikum Informatycznego, śr. ocen 5,25 i wzorowe zachowanie,

Mariusz Myszor – klasa II Technikum Budowlanego, śr. ocen 5,13 i wzorowe zachowanie,

Patrycja Duchnik – klasa III D, śr. ocen 5,11 i wzorowe zachowanie,

Karolina Okoń – klasa III Technikum Ekonomicznego, śr. ocen 5,08 i wzorowe zachowanie,

Sandra Augustyniak – klasa I Technikum Budowlanego, śr. ocen 5,0 i wzorowe zachowanie,

Karolina Karsznia – klasa II Technikum Budowlanego, śr. ocen 5,0 i wzorowe zachowanie,

Mariusz Sokołowski – klasa II Technikum Mechatronicznego, śr. ocen 4,94 i wzorowe zachowanie,

Wojciech Bezen – klasa III Technikum Informatycznego, śr. ocen 4,88 i wzorowe zachowanie,

Adrian Łuźniak – klasa II Technikum Mechatroniczne, śr.ocen  4,88 i wzorowe zachowanie,

Damian Mądrawski – klasa III Technikum Elektrycznego, śr. ocen 4,85 i zachowanie wzorowe,

Natalia Piwowar – klasa II Technikum Informatycznego, śr. ocen 4,83 i zachowanie wzorowe,

Mateusz Kusiak – klasa II Technikum Informatycznego, śr.ocen 4,83 i zachowanie wzorowe,

Piotr Kanclerz – klasa III Technikum Informatycznego, śr.ocen 4,82 i wzorowe zachowanie,

Martyna Świątek – klasa III Technikum Handlowego, śr. ocen 4,75 i wzorowe zachowanie.

Gratulujemy i dziękujemy Rodzicom, którzy towarzyszyli swoim córkom i synom podczas wręczania nagród. Szkoda, że ze względu na obowiązki związane z pracą, nie wszyscy rodzice mogli przybyć na uroczystość.

Nagrody Starosty powiatu wieruszowskiego otrzymali:

Sebastian Łuszkiewicz, Małgorzata Cichosz, Tomasz Olszowiak, Patryk Zgadzaj i Patryk Wróbel.

Nagrody Przewodniczącego Rady Powiatu otrzymali:

Mariusz Myszor, Patrycja Duchnik, Patrycja Okoń, Sandra Augustyniak, Karolina Karsznia.

Nagrodzeni zostali także uczniowie aktywni w różnych obszarach życia szkoły: w działalności artystycznej, sportowej, pracujący aktywnie w Samorządzie Uczniowskim.

Są to Adam Dąbek, Joachim Winkowski, Natalia Jaśniak, Marta Szymańska, Damian Nowak, Julia Pietrzak, Kinga Siwik, Klaudia Klatka, Aleksandra Juszczak, Alicja Różańska, Anita Solecka, Kamil Zarych, Dominik Cegiełka, Patryk Mączka, Klaudia Kopis, Patrycja Okoń, Wiktoria Małys, Patrycja Melkowska, Sebastian Gauza, Dawid Polak, Agnieszka Melkowska, Aleksandra Mielcarek, Klaudia Brylak, Natalia Borgul, Łukasz Konat, Jakub Trafarski, Natalia Sułkowska, Maciej Tęsiorowski, Dawid Namyślak, Klaudia Kowalska, Aleksandra Kaczmarek, Dominik Zawierta, Błażej Gocha, Miłosz Przybył, Karolina Kozłowska, Dominika Gauza, Jowita Pilarz, Julita Serek, Oliwia Woźniak, Kamila Klain, Dawid Strzelczyk, Kamil Grześkowiak, Michał Knieć.

Nagrodę za 100% frekwencję otrzymał Sebastian Kadłubek.

Nagrodzeni zostali uczniowie klas zasadniczych zawodowych, którzy wykazali się wysoką znajomością wiedzy praktycznej i teoretycznej w danym zawodzie i bardzo dobrym zachowaniem. Są to Daniel Moska, Bartosz Zgoda i Adrian Lewandowski z klasy III W. Nagrody wręczyli: Starszy Cechu – Adam Musiała, Podstarszy Cechu Jan Gruszka, Podstarszy Cechu Jacek Owczarek i kierownik Cechu – Marzena Nowak. W tym miejscu serdecznie dziękujemy przedstawicielom Cechu za podniesienie rangi naszej uroczystości swoją obecnością, a przede wszystkich za zaprezentowanie  ubiorów,  podkreślających tradycję, powagę i znaczenie Cechu w życiu naszej szkoły i społeczności lokalnej.

Zawsze obecny jest w życiu  szkoły Hufiec OHP, tak się stało i tym razem. Nagrody dla uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej wręczyli: komendant Hufca Mieczysław Borkowskiwychowawczyni Kamila Wojewoda.

Oto nagrodzeni: Patrycja Duchnik, Patrycja Galińska, Paweł Szkudlarek, Mateusz Bednarek, Dawid Namyślak, Kamil Foryś, Kamil Kluska, Adam Pawlaczyk i Roksana Liczberska. Uczniowie Ci brali udział w konkursach rzemieślniczych, zawodach sportowych i w działalności Hufca.

Serdeczne gratulacje dla Wszystkich nagrodzonych.

Uroczystość prowadzili przedstawiciele  Samorządu Uczniowskiego: Karolina Okoń, Patryk Zgadzaj, Natalia Jaśniak, Agnieszka Melkowska, Marek Błażejewski i Michał Knieć.

W imieniu kończących szkołę uczniów klas III Zasadniczej Szkoły Zawodowej wyrazy podziękowania złożyła Patrycja Duchnik.

Poczet Sztandarowy: Patrycja Okoń i Wiktoria Małys i Damian Mądrawski.

Uczennice Natalia Jaśniak  i Karolina Okoń w asyście opiekunki Samorządu Uczniowskiego Jadwigi Kołodziej udały się do Rodzinnego Domu Dziecka w Lubczynie.
Powodem tej wizyty była spora kwota pieniędzy zebrana w ramach akcji „Zamiast kwiatów dla nauczyciela – pieniądze dla potrzebujących”.

W akcji udział wzięły klasy: III Technikum Ekonomiczno-Budowlanego, III Technikum Mechatroniczno-Elektryczno-Mechanicznego, III Technikum Handlowo-Hotelarskiego, klasa I Technikum Logistyczno-Ekonomicznego, klasa I Technikum Mechatroniczno-Budowlanego. Szczytna akcja, dobry cel! Dziękujemy!


Skip to content