poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Staszic” na Targach Edukacyjnych w Opatowie„Staszic” na Targach Edukacyjnych w Opatowie

Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie składa serdeczne podziękowania na ręce Uczniów, Dyrekcji i Grona Pedagogicznego, Rodziców z  Gimnazjum im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Opatowie –  za zaproszenie na targi edukacyjne.

Uczniowie i Rodzice mieli możliwość zapoznania się z proponowanymi ofertami edukacyjnymi szkół ponadgimnazjalnych z województw: wielkopolskiego, łódzkiego i opolskiego.
Nadchodzi moment podejmowania ważnej decyzji tegorocznych absolwentów gimnazjum. Wybór dalszej drogi kształcenia jak i zawodu dla młodych ludzi jest ważnym wyborem. Wielu młodych ludzi potrzebuje informacji i porad, które pomogą im podjąć tą najważniejszą decyzję.

Niezmiernie miło było nam prezentować się w zacnym gronie zaproszonych szkół.

Serdecznie pozdrawiamy również Przemysława Jeziornego, ubiegłorocznego absolwenta naszej szkoły, którzy był obecny na targach wraz ze swoim bratem- gimnazjalistą.
Takie spotkania są zawsze bardzo miłym akcentem  szkolnych wyjazdów w ramach akcji promocyjnej szkoły.

W skład zespołu prezentującego kierunki kształcenia naszej szkoły weszli: wicedyrektor  ds. wychowawczych i szkolenia praktycznego Małgorzata Karkoszka, Weronika Malik z klasy II Technikum Informatycznego, Patryk Zgadzaj z klasy IV Technikum Elektrycznego,  Miłosz Przybył z klasy III Technikum Informatycznego, nauczycielka przedmiotów zawodowych w Technikum Hotelarskim Jadwiga Kołodziej i pedagog szkolny Danuta Urbaś.


Skip to content