poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Staszic dla DominikaStaszic dla Dominika

6 marca 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica  przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na leczenie chorego na białaczkę Dominika Okonia. Dominik jest synem Marcina Okonia, absolwenta technikum naszej szkoły. Marcina wspominamy w szkole jako sympatycznego, młodego człowieka, otwartego na sprawy innych ludzi. Wspierał naszą akcję „Karma dla psiaka” przywożąc do szkoły pół bagażnika karmy dla psów. Marcin, Dominik – trzymamy za Was, za Waszą rodzinę kciuki. Kiedy samopoczucie i czas pozwoli zapraszamy do nas, do szkoły. Będzie nam bardzo miło Was gościć.

Akcję przeprowadzili: Karolina Okoń, Natalia Okoń, Klaudia Kołodziejczyk, Ola Łuszkiewicz, Magda Jeziorna z klasy II Technikum Ekonomicznego,  Wojtek Bezen, Patryk Wróbel i Daniel Okoń z klasy II Technikum Informatycznego oraz Małgorzata Karkoszka i Danuta Urbaś.

Najważniejsi byli jednak ofiarodawcy, którym serdecznie dziękujemy i nisko się kłaniamy. Dzięki Wam zebraliśmy sumę 1030 złotych i 14 groszy! Piękny wynik!

Informujemy również, że do sali nr 1 (p. Iwony Kuliga-Kmiecik) można przynosić plastikowe nakrętki. Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży również przekazane zostaną na konto Dominika.


Skip to content