poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Spotkanie z rzecznikiem prasowym KPP w WieruszowieSpotkanie z rzecznikiem prasowym KPP w Wieruszowie

W dniu 4 kwietnia 2024r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie odbyło się spotkanie z rzecznikiem prasowym KPP w Wieruszowie. W czasie rozmowy z uczniami Pan aspirant Piotr Siemicki mówił o znaczeniu bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Funkcjonariusz Policji podkreślił znaczenie świadomości i odpowiedzialności każdego ucznia za swoje własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych. Zachęcił uczniów do korzystania z dostępnych środków bezpieczeństwa oraz do informowania odpowiednich służb o wszelkich sytuacjach zagrażających. Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań dotyczących bezpieczeństwa w szkole i poza nią, na które funkcjonariusz Policji udzielał odpowiedzi, rozwiewając wątpliwości i podając dodatkowe wskazówki. W zajęciach brali udział uczniowie klas: 1d, 1w, 2d, 2w, 1 Teh, 2Ti1 oraz 2Ti2. Koordynatorzy: Katarzyna Gabrysiak oraz Aleksandra Skotarska


Skip to content