poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Spotkanie z przedstawicielami firmy „Propart”Spotkanie z przedstawicielami firmy „Propart”

W czerwcu odbyło się już kolejne spotkanie z przedstawicielami firmy „Propart” z Mianowic pod Kępnem. Dyrektor szkoły Agnieszka Mazurowska miała okazję nie tylko rzeczowo porozmawiać z prezesem p.Michałem Nokielem oraz p.Aleksandrą Udałą o wzajemnych oczekiwaniach i konkretnych planach dotyczących współpracy w zakresie dualnego kształcenia wieruszowskich mechatroników, ale także zapoznać się z profilem firmy. Prezes p.M.Nokiel podczas prezentowania parku maszynowego z wielką pasją opowiadał o bieżących działaniach i przedsięwzięciach, nowatorskich rozwiązaniach i zaangażowaniu pracowników w rozwój firmy. To właśnie tu, pod opieką fachowców p. Jarosława Trelińskiego i Krzysztofa Możdżanowskiego, którzy są opiekunami praktycznej nauki zawodu, nasi uczniowie będą wzbogacać się o wiedzę praktyczną i rozszerzać możliwości jej zastosowania w ramach praktyk zawodowych oraz wycieczek edukacyjnych do zakładu.


Skip to content