poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Spotkanie z przedstawicielami firmy PropartSpotkanie z przedstawicielami firmy Propart

W dniu 03.10.2023 r odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy Propart z Mianowic pod Kępnem. Przedstawiciele szkoły : Joanna Bochenek i Radosław Światłowski wraz z przedstawicielem firmy p. Aleksandrą Udałą rozmawiali na temat warunków współpracy w ramach objęcia patronatu nad klasami mechatronicznymi w naszej szkole. Wraz ze specjalistami z firmy , omówiony został plan praktyki zawodowej, na którą nasi uczniowie otrzymali zaproszenie. Rozmowy okazały się bardzo owocne, dzięki czemu wspólnie udało nam się ustalić plan wspólnych działań na rok szkolny 2023/2024. Uczniów czeka wiele wartościowych spotkań, ciekawych warsztatów oraz wycieczek edukacyjnych.

Nauczycielom został zaprezentowany park maszynowy firmy oraz strategia rozwoju firmy. Pracownicy z zaangażowaniem przedstawili nam swoje miejsce pracy, pokazując najnowsze rozwiązania technologiczne.

Wspólnie liczymy na owocną współpracę przy szkoleniu naszych “Staszicowych” mechatroników.


Skip to content