poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Ruszamy z akcją promującą rejestrację dawców szpikuRuszamy z akcją promującą rejestrację  dawców szpiku

Poniedziałek, 2 listopada 2015,  my – wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie wyruszamy w miasto i w powiat. Przygotowaliśmy  plakaty duże i mniejsze z informacjami dotyczącymi Dnia Dawcy Szpiku w naszej szkole, który odbędzie się 6 listopada 2015, w piątek, w godzinach 9.00-16.00.

Dziś wróciliśmy w krainę dzieciństwa i odwiedziliśmy przedszkolaków i ich Panie nauczycielki. Pozostawiliśmy im kolorowanki, do których dołączona została informacja dla ich rodziców na temat naszej akcji. Wszyscy bardzo chętnie przyłączyli się czyli mamy poparcie najmłodszych. Dziękujemy opiekunom za miłe przyjęcie i cieszymy się, że  namówiliśmy już pierwsze osoby do zarejestrowania się w banku dawców. Dzieci – pomóżcie nam i przekonajcie swoich rodziców!

Jednocześnie bardzo serdecznie prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o udostępnienie nam witryn sklepowych, tablic informacyjnych w firmach, abyśmy mogli na nich pozostawić swój ślad w postaci plakatu. Liczymy na Państwa życzliwość i wielkie serca. Ratujmy ludzi, dla których ostatnią szansą na życie może być nasza akcja.

P.S. Byliśmy pod wrażeniem pięknie udekorowanych, czystych pomieszczeń.


Skip to content